3dots.ro

BOMBĂ! Vedeta a semnat contractul vieții după drama uriașă! Totul a fost decis: Se schimbă tot de joi, ora 22:00!

BOMBĂ! Vedeta a semnat contractul vieții după drama uriașă! Totul a fost decis: Se schimbă tot de joi, ora 22:00!

Oana Roman revine în televiziune, dar de această dată va ocupa rolul de prezentator, nu doar pe cel de invitat. Vedeta a semnat un contract cu Antena Stars, urmând să realizeze o rubrică săptămânală dedicată eleganței și stilului de viață.

Noua secțiune realizată de Oana Roman va face parte din emisiunea „SpyNews TV”, moderată de Mara Bănică și Marius Niță. Conform informațiilor publicate de Unica.ro, rubrica se va concentra pe bune maniere, etichetă și protocol, teme pe care vedeta le-a abordat frecvent și în activitatea sa din mediul online.

Anunțul a fost făcut chiar de către vedetă prin intermediul unei postări pe rețelele de socializare, unde și-a exprimat entuziasmul pentru acest nou proiect profesional.

„Hello! Am o super veste, super veste pentru voi! Pentru că mi-ați tot scris atâtea, cât de încântate ați fost de faptul că ați învățat de la mine lucruri legate de bunele maniere, de protocol, de etichetă, de cum trebuie să purtăm anumite lucruri… Mâine, începând de mâine, Doamne ajută, sper să fie pe termen cât mai lung, în fiecare săptămână o să ne vedem la emisiunea SpyNews TV, cu Mara Bănică, într-o zi a săptămânii, probabil joi, igur ne vedem și vom comenta și povesti despre bunele maniere în diverse ocazii. Așa că mâine seară fiți cu ochii pe mine, pentru că mâine seară va fi prima rubrică pe care o voi face”, a transmis Oana Roman.

Telespectatorii o vor putea urmări pe Oana Roman în fiecare seară de joi, începând cu ora 22:00, moment în care aceasta va intra în direct pentru a dezbate subiecte de actualitate privind normele de comportament în societate.

„Diseară, de la ora 22:00, voi fi în direct pentru prima rubrică și vă rog să fiți alături de mine, să vă uitați și să-mi spuneți dacă v-a plăcut. Va fi o temă în fiecare săptămână”, a completat vedeta într-o actualizare transmisă fanilor săi de pe Instagram.

Proiectul marchează o nouă etapă pentru Oana Roman, care în ultimii ani s-a confruntat cu o serie de evenimente personale dificile, inclusiv divorțul de fostul soț, pierderea mamei sale și distanțarea de sora sa, Catinca Zilahy. Aceasta a precizat însă că a reușit să își recapete echilibrul necesar pentru a reveni pe micile ecrane.

Decizia de a colabora din nou cu o televiziune vine într-un context în care vedeta declarase recent că prezența în mediul virtual este mult mai profitabilă pentru ea. „Eu în ultimii ani chiar n-am mai avut nevoie să apar neapărat la televizor ca să mă promovez. Online-ul a devenit mult mai important pentru mine și pentru toată lumea cumva”, explicase ea cu puțin timp înainte de semnarea noului contract.

Powered by VA Labs